معاینه زنان و مشاوره سکسولوژِی

معاینه زنان و مشاوره سکسولوژی

معاینه زنان و مشاوره سکسولوژی

چطور می توانیم رابطه جنسی بهتری داشته باشیم؟ دلایل ترس از رابطه جنسی چیست؟ انزال زود رس یا دیر انزالی به چه معناست؟ برای درمان نعوظ به چه پزشکی مراجعه کنیم؟ دلایل ناتوانی جنسی چیست و سکسولوژیست چه کمکی به فرد در ناتوانی جنسی می کند؟ در صورتی که می خواهید رابطه جنسی ایده آلی را تجربه کنید حتما مطلب زیر را مطالعه نمایید. این مقاله برای شمایی نوشته شده است که به زندگی زناشویی خود اهمیت می دهید. با ما باشید.

در واقع سکسولوژی به مطالعات علمی درباره جنسیت انسان گفته می شود. همچنین به شخصی که در این حوزه فعالیت می کند و دانش کافی دارد سکسولوژیست یا مشاور جنسی گفته می شود.

اما سوال اصلی اینجاست که سکسولوژیست یا متخصص روابط زناشویی چگونه می تواند ترس از رابطه جنسی را از بین ببرد. قبل از هر چیز متخصص روابط زناشویی با زوجین صحبت می کند و دلایل ترس از رابطه جنسی را به صورت ریشه ای پیدا می کند. پس از اینکه با ترس های فرد آشنا شد درمان را شروع می کند.

سکسولوژیست به چه معناست؟

برخی افراد از رفتن به پیش سکسولوژیست شرم دارند و به همین دلیل هیچگاه نمی توانند لذت های جنسی را تجربه کنند. اما بهتر است بدانید که برای درمان انزال زود رس و یا دیر انزالی حتما باشد به پزشک مراجعه کنید. تنها شخصی که می تواند مشکل شما را در طرف کند و زندگی شادی را به شما ببخشد پزشک و متخصص سکسولوژیست است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *