فیس لیفت

فیس لیفت و لیفت شقیقه و گونه

فیس لیفت و لیفت شقیقه و گونه

لیفت شقیقه نوعی جراحی برای از بین بردن افتادگی، شل شدن پوست، چین و چروک در ناحیه چشم ابرو و شقیقه بخصوص در سنین بالا است. این روش با لیفت چشم و ابرو و جوانسازی تاثیر بسیاری در زیبایی فرد دارد.

البته برخی مراجعه‌کنندگان نیز جوان هستند ولی از ظاهر افتاده چشم و ابروی خود راضی نبوده و دوست دارند این جراحی نه برای جوانسازی بلکه برای زیبایی انجام دهند.

در هر صورت پزشک بعد از معاینه در صورتی که صلاح ببیند جراحی را انجام می‌دهد. خوشبختانه لیفت شقیقه یک جراحی غیر تهاجمی با بی حسی موضعی است و زیباجو بعد از عمل هیچ علائمی در ظاهر خود نخواهد داشت و به راحتی می‌تواند به روال عادی زندگی خود برگردد.

لیفت شقیقه با اندوسکوپ

اندوسکوپ یک وسیله جراحی است. به کمک اندوسکوپ برش‌های ریزی در میان موهای سر در قسمت شقیقه ایجاد شده و پزشک می‌تواند به ماهیچه یا پوست نواحی ابرو دسترسی داشته باشد و به کمک چند لوله، فیبر نوری و دوربین بسیار ریز عمل جراحی را انجام دهد.

در این روش جراح در صورت لزوم بخش‌هایی از پوست را از ماهیچه جدا کرده و حتی ممکن است بافت‌های اضافی را بردارد.

لیفت با عمل جراحی

در عمل جراحی فرد باید بیهوش شده و عمل جراحی روی او انجام شود. البته این روش بیشتر برای لیفت پیشانی کاربرد دارد و در لیفت شقیقه بیشتر از روش آندوسکوپ استفاده می‌شود.

لیفت شقیقه با نخ

در این روش از نخ برای لیفت استفاده می‌شود. این نخ ها مثل نخ بخیه جذبی بوده و بعد از ۲ تا ۳ سال جذب می‌شوند. محبوبترین نوع نخ برای لیفت شقیقه نخ PDO است. در این روش بعد از مشاوره محل ورود و خروج نخ مشخص می‌شود. سپس از پماد بی حسی استفاده شده و نخ ها به کمک سوزن مخصوص وارد پوست شده و کشیده میشوند و از محل مشخص شده برای خروج خارج می‌شوند. پس از انجام لیفت زخم هایی روی صورت ایجاد میشود که چند روز بعد از بین میروند. بهتر است بعد از لیفت شقیقه با نخ چند روز استراحت کنید ولی اجباری برای استراحت وجود ندارد.

لیفت شقیقه با پلکسر

در این روش به کمک یک دستگاه به نام پلاسما جت پوست سوزانده و از جامد به گاز تبدیل می‌شود. البته این فرآیند آنقدر هم که فکر می‌کنید سوزاننده نیست و درد ندارد. جای سوختگی نیز شدید نیست و در واقع لایه‌ای پایینتر از لایه رویی پوست سوزانده می‌شود. در نهایت پوست بالا رفته و چروک‌ها نیز از بین می‌رود و شقیقه لیفت می‌شود. این روش در چندین جلسه انجام شده ولی نتیجه یک هفته بعد از جلسه اول مشخص خواهد شد.

لیفت شقیقه با ژل

در این روش  ژل یا فیلر توسط سرنگ کانولا از سمت شیقیه به پوست تزریق می‌شود. این روش ساده و بی درد است ولی ممکن است میزان زیادی ژل برای لیفت و رسیدن به نتیجه مورد نظر نیاز باشد یا پوست ناهموار شود. بهترین نوع فیلر برای این روش هیالورونیک اسید است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *