لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی شکم

لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی شکم ( ساعت شنی)

لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی شکم ( ساعت شنی)

جراحی ابدومینوپلاستی (که به آن Tummy Tuck نیز گفته می شود) و لیپوساکشن یا لیپوماتیک دو عمل جراحی بسیار مشابه و در عین حال متفاوت هستند.

دو راه کار اصلی که یک جراح زیبایی می تواند به کمک آن ظاهر شکم شما را بهبود بخشد ، تامی تاک و لیپوساکشن یا لیپوماتیک است.

هدف هر دو ایجاد ظاهری صاف، باریک و کوچکتر برای شکم می باشد. با این حال ، از نظر روش جراحی، زمان بهبودی و خطرات موجود، تفاوت های اساسی بین این دو وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت تامی تاک و لیپوساکشن و اینکه کدام روش برای شما بهتر است، با ما همراه باشید!

تفاوت اصلی بین دو روش جراحی شکمی به شرح زیر است:  

  • لیپوساکشن و یا لیپوماتیک رسوبات کوچک چربی در بدن را که در لگن، ران ، قسمت پایین بدن یا شکم قرار دارد از بین می برد.
    • ابدومینوپلاستی یا تامی تاک چربی و پوست اضافی را از بین می برد، که با رژیم و ورزش نمی توان آن را برطرف کرد.

در روش لیپوساکشن و یا لیپوماتیک ، هنگامی که ناحیه شکمی بی حس شد ، جراح تعدادی برش کوچک در اطراف رسوبات چربی اطراف شکم ایجاد می کند. سپس یک لوله نازک به زیر پوست وارد می شود تا سلولهای چربی شل شود و از یک خلا پزشکی برای مکش چربی جدا شده استفاده می شود و در نتیجه شکم صاف تری ایجاد می شود.

تفاوت نتایج لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی (تامی تاک) و به وضوح قابل تشخیص نیست. درواقع هر دو نتیجه یکسانی دارند: شکم صاف تر. با این حال ، ابدومینوپلاستی اغلب ماندگارتر از دیگری است …

بعد از تامی تاک ، نتایج اغلب دائمی هستند. این روش به تقویت عضلات شکم و دیواره شکم کمک می کند. پوست اضافی برداشته شده، بر نمی گردد مگر اینکه وزن شما تغییر کند یا باردار شوید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *